Dlaczego warto wybierać porcelanę Lubiana?

Zastawa porcelanowa powinna znaleźć się w każdym domu. Pozwala na wypicie poobiedniej kawy czy herbaty w towarzystwie gości, w warunkach, których nie powstydziłaby się angielska królowa. Aby zapewnić wszystkim osobom spożywającym gorący napar niezapomniane wrażenia wizualne (oprócz smakowych) – warto zainwestować w dobrej jakości porcelanę – na przykład taką, którą oferuje producent Lubiana.

Nowoczesne, dokładnie wykonane kształty

Podczas produkcji swoich wyrobów, producent Lubiana stosuje najlepsze technologie. Wszystko po to, by zapewnić najwyższą możliwą jakość oferowanych produktów. Szeroka gama ponad 80-ciu wzorów i kształtów pozwala na wybór modelu, który spełni wszystkie oczekiwania.

Zwolennicy prostoty znajdą wśród wyrobów tej marki modele, które będą dla nich zadowalające. Jednocześnie, producent ten ma świadomość, że niektórzy cenią nieco bardziej ekstrawaganckie u nietypowe rozwiązania. Dlatego też, oprócz opracowywania wzorów we własnym zakresie – współpracuje on również z biurami projektowymi zlokalizowanymi we Włoszech oraz Niemczech. Dzięki temu wszystkie modele są świetnie opracowane.

Nie tylko piękno, ale również pragmatyka

Lubiana sklep internetowy (lub stacjonarny) zawiera bardzo wiele modeli ich produktów. Dzieje się tak dlatego, że żaden model nie znika ze sprzedaży przez co najmniej kilka lat. Ma to głęboki wymiar praktyczny – producent dąży do tego, by – w razie uszkodzenia któregokolwiek z elementów – możliwe było uzupełnienie zastawy, a nie używanie uszkodzonej lub wymiana na nową.

Więcej o asortymencie producenta Lubiana znajduje się na stronie Nettrading.pl.