Jakie kolory zastawy stołowej wybrać w Luminarc sklep?

Kolor zastawy stołowej z pozoru wydaje się błahym problemem, ale kiedy przyjdzie nam się zmierzyć z wyborem, jaki oferuje Luminarc sklep, trzeba dopasować idealnie kolor do naszego wnętrza.

Dla kogo klasyczne kolory?
Białe i inne jasne kolory wybiorą najczęściej dojrzałe panie (oraz panowie) domu. Klasyczny design pasuje właściwie do każdego rodzaju wnętrz i kuchni w każdych kolorach. Sprawdzi się w nowoczesnym wydaniu odważnych kolorów jadalni, jak np. czerwony, ale także w jasnych przestrzeniach naszej kuchni.

Kto lubi kwiaty na talerzu?
Wiele produktów Luminarc z zakresu zastawy stołowej zdobiony jest przepięknymi, kwiecistymi nadrukami. Niektórzy mogą twierdzić, że są one trochę infantylne, ale miłośników kwiatów nic nie jest w stanie odwieść od zakupu tych przepięknych talerzy. Z jednej strony najczęściej wybierane są przez młodzież, ale z drugiej przez osoby właściwie w każdym wieku. Charakteryzują się radosnym wydźwiękiem i pasują do większości wnętrz.

Czy jesteś odważny?
Produkty Luminarc to także odważne kolory, takie jak ciemny fiolet, czy czarny. Mają tylu samo zwolenników, co i przeciwników. Czyli albo się je kocha, albo nienawidzi. Odważne kolory, także np. czerwony, sprawdzą się raczej w nowoczesnych wnętrzach. Po ciemne kolory zastawy stołowej sięgają zazwyczaj ludzie młodzi, ale także osoby w średnim wieku; natomiast rzadziej są wybierane przez osoby dojrzałe.

Produkty Luminarc (kupisz tu) cieszą się niesłabnącą popularnością i można śmiało powiedzieć, że każdy w Luminarc sklepie znajdzie coś dla siebie!